Олімпіади 2017-2018 навчальний рік

Всього брало участь – 24 учні, із них – 3 переможці і 21 призер (ІІ місце – 13 учнів, ІІІ місце – 8 учнів)

Переможці і призери районних предметних олімпіад

Переможці:
1.Правознавство
  • 9 клас Панченко Марія (Роман І.В.)
  • 10 клас Мащенко Тетяна (Роман І.В.)
  • 11 клас Мащенко Богдан (Роман І.В.)

/Files/Переможці районних ол..jpg

Призери:
1. Інформаційні технології
  • 8 клас Грабовой Назар - ІІІ м. (Осіпова М.О.)
2.Трудове навчання
  • 8 клас Пронь Олександра- ІІІ м. (Савченко В.О.)
  • 9 клас Король Валентина - ІІ м. (Савченко В.О.)
  • 10 клас Пономаренко Олександра - ІІ м. (Савченко В.О.);
  • 11 клас Іщенко Надія - ІІІ м. (Савченко В.О.)
3.Українська мова і література
  • 7 клас Нестеренко Євгенія - ІІ м. (Чернець Н.В.)
  • 10 клас Мащенко Тетяна - ІІ м. (Погрібняк Ю.М.)
  • 11 клас Мащенко Богдан - ІІ м. (Чернець Н.В.)
4. Інформатика
  • 8 клас Грабовой Назар - ІІ м. (Осіпова М.О.)
  • 10 клас Бердник Ігор - ІІІ м. (Блик Н.С.)
6.Англійська мова
  • 8 клас Слєсарєва Віталіна - ІІ м. (Алова А.М.)
  • 9 клас Панченко Марія - ІІ м. (Ярміш Н.В.)
  • 11 клас Литовченко Марина - ІІІ м. (Алова А.М.)
7.Географія
  • 11 клас Захарченко Дмитро - ІІІ м. (Савченко В.О.)
8. Хімія
  • 7 клас Лук'янець Валерія - ІІ м. (Туник О.Ф.)
  • 8 клас - Ємець Інна - ІІІ м. (Туник О.Ф.)
  • 10 клас Волкова Катерина - ІІ м. (Туник О.Ф.)
  • 11 клас Колісник Дарина - ІІІ м. (Туник О.Ф.)
9. Математика
  • 7 клас Лук'янець Валерія - ІІ м. (Бендриківська І.О.)
10. Астрономія
  • 11 клас Іщенко Надія - ІІІ м. (Осіпова М.О.)

/Files/Призери районних олімпіад.jpgПризери районних олімпіад

КОНКУРСИ 2017 - 2018 навчальний рік

Всього брало участь – 16 учнів, із них 4 переможці, 8 призерів (ІІ місце – 5 учнів, ІІІ місце – 3 учнів)

Переможці і призери районних конкурсів
1. Шевченко в моєму серці
  • 10 клас Пономаренко Олександра – ІІ м. (Міняйло О.М.)
  • 10 клас Полтавець Діана– ІІ м. (Погрібняк Ю.М.)
2. Мовно-літературний імені Т. Шевченка
  • 5 клас Байрак Богдана - І м. (Погрібняк Ю.М.)
  • 7 клас Гребець Дарина - ІІ м. (Чернець Н.В.)
  • 8 клас Єна Дарія - ІІ м. (Погрібняк Ю.М.)
  • 9 клас Панченко Марія - ІІІ м. (Чернець Н.В.)
  • 10 клас Мащенко Тетяна – І м. (Погрібняк Ю.М.)
3. Знавців української мови імені Петра Яцика
  • 3 клас Єна Максим - І м. (Кісенко Н.І.)
  • 5 клас Байрак Богдана – І м. (Погрібняк Ю.М.)
  • 9 клас Панченко Марія – ІІ м. (Чернець Н.В.)
  • 10 клас Мащенко Тетяна – І м. (Погрібняк Ю.М.)
  • 11 клас Мащенко Богдан – ІІІ м. (Чернець Н.В.)
4. Учнівської творчості (Номінація декоративно-вжиткове мистецтво)
  • 5 клас, Алова Яна - І м. (Савченко В.О.)
  • 7 клас, Чернець Юлія - І м. (Савченко В.О.)
  • 7 клас, Горошко Юлія - ІІІ м. (Савченко В.О.)
  • 9 клас, Перекліта Ірина - І м. (Савченко В.О.)
  • 11 клас, Іщенко Надія - І м. (Савченко В.О.)

Вітаємо учнів - переможців і призерів районних олімпіад і конкурсів. Щира подяка їхнім наставникам!

/Files/Переможці районних конкурсів ..Єна Максим.jpgПереможці конкурсу знавців української мови імені П. Яцика Єна Максим і Мащенко Тетяна /Files/Двократний перемож. рай. конк..jpgДвократний переможець районних конкурсів Байрак Богдана /Files/Приз. рай. конк..jpgПризери районних конкурсів

Обласний етап конкурсів
1. Мовно-літературний імені Т. Шевченка
  • 5-А клас, Байрак Богдана - 5 м. (Погрібняк Ю.М.)
  • 10 клас, Мащенко Тетяна 5 м. ( Погрібняк Ю.М.)
2. Знавців української мови імені П. Яцика
  • 3 клас, Єна Максим - 2 м. (Кісенко Н.І)

  • 5-А клас, Байрак Богдана - 4 м. (Погрібняк Ю.М.)

  • 10 клас, Мащенко Тетяна - 5 м. (Погрібняк Ю.М.)

Обласний конкурс "Лінгвістичне краєзнавство"

Учениця 10 класу Мащенко Тетяна зайняла І місце (керівник Погрібняк Ю.М.)

Кiлькiсть переглядiв: 148