ОЛІМПІАДИ

Всього брало участь – 31 учень, із них – 5 переможців і 16 призерів (ІІ місце – 11 учнів, ІІІ місце – 5 учнів)

Переможці і призери районних предметних олімпіад 2016-2017

Переможці:
1.Математика
  • 4-А клас Байрак Богдана (учитель Минець С.В)
  • 6 клас Лук’янець Валерія (Бендриківська І.О.)
2. Трудове навчання
  • 11 клас Кравченко Інна (Савченко В.О.)
3.Правознавство
  • 9-Б клас Мащенко Тетяна (Роман І.В.)
  • 10 клас Мащенко Богдан (Роман І.В.)
Призери:
1. Інформаційні технології
  • 11 клас Фуголь Максим - ІІ м. (Блик Н.С.)
2.Трудове навчання
  • 8 клас Король Валентина - ІІ м. (Савченко В.О.)
  • 9-Б клас Пономаренко Олександра - ІІ м. (Савченко В.О.);
  • 9-Б клас Дрига Владислав - ІІІ м. (Савченко А.В.)
  • 10 клас Іщенко Надія - ІІ м. (Савченко В.О.)
3.Українська мова і література
  • 7 клас Єна Дарія - ІІ м. (Погрібняк Ю.М.)
  • 8 клас Панченко Марія - ІІ м. (Чернець Н.В.)
  • 9-Б клас Мащенко Тетяна - ІІІ м. (Погрібняк Ю.М.)
4. Інформатика
  • 8 клас Грабовой Назар - ІІ м. (Тарасенко М.О.)
  • 11 клас Фуголь Максим - ІІ м. (Блик Н.С.)
5. Російська мова і література
  • 9-Б клас Мащенко Тетяна - ІІІ м. (Ястреба Н.М.)
6.Англійська мова
  • 8 клас Панченко Марія - ІІ м. (Алова А.М.)
  • 10 клас Литовченко Марина - ІІІ м. (Бенько Н.М.)
  • 11 клас Горобець Марина - ІІ м. (Ярміш Н.В.)
7.Географія
  • 11 клас Кутузова Владлена - ІІІ м. (Савченко В.О.)
8. Хімія
  • 8 клас Король Валентина - ІІІ м. (Туник О.Ф.)

/Files/slider/fr_hr/Фото-0266.jpg

КОНКУРСИ

Всього брало участь – 23 учні, із них 3 переможці, 15 призерів (ІІ місце – 9 учнів, ІІІ місце – 6 учнів)

Переможці і призери районних конкурсів
1. Усміхнемось щиро Вишні
  • Пономаренко Олександра – ІІ м. (учитель Погрібняк Ю.М.)
2. Шевченко в моєму серці
  • Пономаренко Олександра – ІІ м. (учитель Погрібняк Ю.М.)
  • Литовченко Марина – ІІІ м. (Чернець Н.В.)
3. Мовно-літературний імені Т. Шевченка
  • Єна Дарія – І м. (Погрібняк Ю.М.)
  • Мащенко Тетяна – ІІ м. (Погрібняк Ю.М.)
4. Знавців української мови імені Петра Яцика
  • Байрак Богдана – ІІ м. (Минець С.В.)
  • Лупашко Анастасія – І м. (Чернець Н.В.)
  • Єна Дарія – І м. (Погрібняк Ю.М.)
  • Панченко Марія – ІІ м. (Чернець Н.В.)
  • Мащенко Тетяна – ІІІ м. (Погрібняк Ю.М.)
  • Мащенко Богдан – ІІІ м. (Чернець Н.В.)
5. Учнівської творчості

1) Література

  • Литовченко Марина – ІІІ м. (Чернець Н.В.)

2) Декоративно-вжиткове мистецтво

  • Алова Яна (квілінг) – ІІІ м. (Минець С.В.)
  • Колісник Дарина (оригамі) – ІІІ м. (Савченко В.О.)
  • Величко Владислава (виріб із вторинної сировини) – ІІ м. (Савченко В.О.)
  • Кутузова Владлена (ізонитка) – ІІ м. (Савченко В.О.)
  • Мороз Аліна (топіарій) – ІІ м. (Савченко В.О.)
  • Потапенко Ірина (сувенір) – ІІ м. (Савченко В.О.)

/Files/slider/fr_hr/Фото-0268.jpg

/Files/slider/fr_hr/Фото-0271.jpgЛупашко Анастасія - щорічний переможець конкурсу знавців української мови

Вітаємо учнів - переможців і призерів районних олімпіад і конкурсів. Щира подяка їхнім наставникам.

Кiлькiсть переглядiв: 1